Alüminyum başta olmak üzere tüm metal konularında akla gelen ilk marka olan firmamız sizlerin hizmetindedir.

Alüminyum kolay ve pratik olması nedeniyle, çelik ile yapılabilecek birçok işte kullanılabilmektedir. Firmamız da bu konuda sizlere uzun yıllardır hizmet vermektedir. Alanında uzman olan personellerimiz her konuda sizlerin yanında olmaktadır. Sadece alüminyum değil, diğer metal konularında da hizmet veren firmamız uzun yılların tecrübesi ile sizlerin yanında olmaya devam etmektedir.

Alüminyum Nedir?

Simgesi Al olan gümüş renkte ve sünek bir metal olan alüminyum doğada genel olarak boksit cevheri şeklinde bulunmaktadır. Endüstri alanında oldukça fazla kullanım alanına sahiptir. Milyonları ifade edebilecek kadar kullanım alanı bulunmaktadır. Bunun yanında dünya ekonomisi için oldukça büyük bir önemi vardır. Hafif ve dayanıklı olması nedeniyle uzay ve havacılık alanlarında da kullanılmaktadır.

 • Hafif bir maddedir.
 • Neredeyse tüm hava şartlarına dayanıklıdır.
 • Birçok gaz ve sıvıya dayanıklıdır.
 • Yansıtma kabiliyeti yüksek orandadır.
 • Elastik yapısı nedeniyle ani darbelere karşı dayanıklıdır.
 • İşlenmesi kolaydır.
 • Bakır kadar iyi bir iletken maddedir.

Daha birçok alanda kullanılan alüminyum çağımızın en çok kullanılan metallerinden biri durumundadır. Hayatımızın her alanında var olan bu madde ile gün içerisinde çok fazla karşılaşmaktayız.

 • Soğutma alanlarında kullanılır.
 • İşlemesi be iletkenliği kolay olduğu için kullanım alanları geniştir.
 • Uzay ve havacılık alanlarında kullanılmaktadır.
 • Araçların ve diğer tüm taşıtların özellikle iletkenlik gerektiren alanlarında kullanılmaktadır.
 • Şık parlak görüntüsünden dolayı mobilya ve benzeri alanlarda kullanılır.
 • Süs eşyalarının yapımında kullanılmaktadır.
 • Dayanıklı olması ve hafif olması nedeniyle dış cephe kaplamalarında kullanılır.
 • İnşaat alanında kullanımı oldukça yaygındır.
 • Ambalaj sanayisinde kullanılmaktadır.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Pek çok kullanım alanı olan alüminyum temin etmek için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. İnşaat sektöründen, gıda sektörüne kadar kullanılan bu muhteşem metal ile sizler de birçok alanda işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Özellikle alüminyum profil konusunda uzman personellere sahip firmamızdan istediğiniz zaman destek alabilirsiniz.

Kalite ve güvenlik standartlarına göre üretilen ürünlerimiz firmamız tarafından garanti altındadır. Isı yalıtım başta olmak üzere, çatı kaplama ve daha birçok alanda ihtiyacınız olan tüm alüminyum ürünler sizleri bekliyor.

Kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız ile sizler de işlerinizi kısa sürede halledebilir ve alüminyum kolaylığından faydalanabilirsiniz. Sadece bizimle irtibata geçmek yeterli olacaktır.

Çağımızın metali olarak ön plana çıkan ürün, özellikle alüminyum fiyatları konusunda dikkat edilen bir ürün olmaktadır. Dünya piyasası için oldukça önemli bir ürün durumundadır. Birçok ülkenin ekonomisini kalkındıran ürün için Türkiye ve dünya piyasaları ile birlikte hareket etmekteyiz. Ancak bunun yanında müşterilerimizin memnuniyeti için, ürünlerimizi uygun fiyat ile birlikte sunmaktayız. Kaliteyi uygun fiyata alabileceğiniz firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Her Çeşit Ürün

İnşaat ve daha birçok alanda kullanılan alüminyum ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları firmamız ile irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. Alanında uzman personellerimiz ile birlikte tüm ihtiyacınız olan ürünleri alabilir ve sipariş verebilirsiniz. Sattığımız tüm ürünler firmamız tarafından garanti altında olmaktadır. Alanında uzman personellerimiz tarafından sizlere teslim edilen tüm ürünler kalite kontrolden geçirilmektedir.

Kalite ve güvenlik standartlarına göre üretilen ürünlerimiz gerekli tüm sertifikalara sahip durumdadır. Alüminyum doğrama denildiğinde akla ilk gelen markaların başında olan firmamız ile istediğiniz zaman iletişime geçebilir ve tüm işlerinizi bitirebilirsiniz.

Üretiminden teslimine kadar olan süreçte sürekli kontrollerden geçen ürünlerimiz firmamız tarafından garanti altındadır. Alanında uzman personellerimiz tarafından sizlere teslim edilecek ürünlerimiz ile ihtiyacınız olan alanda kısa sürede işlerinizi bitirebilirsiniz. Çağımızın metali olan alüminyum denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan firmamız ile siz de bu kaliteyi yaşayabilirsiniz.